Beautyblender

Registreeri | Logi sisse

TERE TULEMAST BEAUTYBLENDER OÜ PÜSIKLIENDIKS! / ERAKLIENT

Beautyblender on usaldusväärne kaaslane ilu- ja heaoluvaldkonna avastamisel. Nõustame ja aitame teha õigeid valikuid.

Oleme üle minemas IDkliendikaardi kliendikaardiplatvormile. Kui soovid liituda meie püsikliendiprogrammiga, siis kõige mugavamalt saad seda teha vajutades SIIA. Liituda saad ka meie poes, kui ulatad oma IDkaardi klienditeenindajale. Beautyblender OÜ püsikliendiks registreerimine on tasuta!

PÜSIKLIENDI HÜVED JA EELISED

  1. Pikk kogemus, pidevalt täienev sortiment
  2. Toodete õiglane hinna- ja kvaliteedisuhe
  3. Püsisoodustus -5%
  4. Personaalne nõustamine ja teenindus
  5. Igakuised püsikliendi pakkumised ja erisoodustused
  6. Võimalus osaleda Beautyblenderi poolt korraldatud ilu ja heaoluteemalistel koolitustel  5 € soodsamalt!

Beautyblender garanteerib toodete kõrge kvaliteedi. Kui siiski peaks kauba hulka sattuma mõni praak või kogemata valesti komplekteeritud toode, on ostjal õigus kokkuleppel toode tagastada või välja vahetada. Pretensioon rahuldatakse, kui ostja informeerib müüjat 3 tööpäeva jooksul peale toote avamist avastatud veast ning esitab pretensiooni aluseks oleva toote ekspertiisi.

Püsikliendi programmiga liitumisel annab klient nõusoleku saada e-posti teel uudiskirju ja sooduspakkumisi. Samuti annab klient nõusoleku (koguda, säilitada, salvestada jms) tema isikuandmeid, sealhulgas isikukoodi. Beautyblender kasutab isikuandmeid kliendile kaupade müümiseks, teenuste osutamiseks, edasiarendamiseks ja personaliseerimiseks. Püsikliendil on õigus nõusolek igal ajal tagasi võtta, nõuda isikuandmete töötlemise lõpetamist ja kogutud isikuandmete kustutamist või sulgemist. Nõusoleku tagasivõtmisel ei ole tagasiulatuvat jõudu.